Nowy sezon nowa Ty? – Jakie masz pomysły na użycie kurtki wiosennej?

Moda jest niewdzięczna jak jesień. Nie wiesz, co sprawi że Twój wizerunek będzie tym idealnym.

zielona kurtkaOstatnio wpadła świeża kolekcja na kurtki wiosenne w zoio – możecie myśleć że to przecież nie sezon. A ja myślę że każdy moment jest dobry aby pomyśleć o swoim wizerunku. Ja sama wielbię idealnie dopasowane kreacje dlatego tak chętnie sprawdzam co nowego w modzie piszczy. Wszystko co nietuzinkowe i odchodzi od normy jest moim zdaniem godne zainteresowania i inspiracji w momencie. Jeśli chcesz kreować styl i być modna zastosujesz się do kilku moich praktyk na zbudowanie swojego wizerunku w sposób najlepszy dla Ciebie. Moda bywa zmienna niczym pogoda, idź z trendami jednak nie trać osobowości.

Złota zasada, dodatki mają olbrzymi przekład na Twój komplet.

Wszystko co potrafi skupić Twój wzrok na Tobie na dłuższą chwilę jest już wstępnym sukcesem. Jeśli naturalnie coś nie potrafi przyciągać spojrzenia wszystkich, zastosuj strategię intrygujących dodatków czy to w postaci kolorowej bransoletki, osobliwego koloru etui telefonu, czy kształtów kolczyków. Nawet wybór odrębnego obuwia od powszechnie dobieranych jest plusem i przekazuje tym mocny przekład indywidualności, dbałości o szczegóły a także oryginalności i niebotycznej kreatywności. Wszystko w tym komplecie wiąże się w naprawdę pełną i bogatą stylizacją co moim skromnym zdaniem jest dobrym posunięciem.

Jaka baza wpasuje się w kurtkę na wiosnę?

Bazą mam tu na myśli wybór sukienki, spódnicy, kombinezonu czy spodni. Po pierwsze warto wartościować sobie te elementy według rangi ich ważności. W zoio wybrałam kilka dodatków jak zegarek oraz bransoletka,  aby jak najlepiej podkreślić swoje stylizacje. Jeśli uważasz że to nie działa pomyśl jak rekruterzy są w stanie kogoś zapamiętać. Wiedza to jedno ale znaki szczególne odgrywają tu olbrzymią rolę i pełnią dopełnienie każdego elementu nawet do takiej kurtki wiosennej. Komplet tworzy się na zasadzie pełnych dopełnień więc nie zapominaj o tym i twórz z głową. A zasada kolorystyczna musi być zachowana i to z całą pełną gamą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*