Buty to odwzorowanie osobowości.

Powiedz mi co masz na sobie a powiem Ci jaką jesteś osobą.

Powiecie czy nie to czy założyliście buty z https://zoio.pl/obuwie czy buty z innych marek nie powie wam jacy jesteście. W momencie wybrania rodzaju obuwia, wtedy w grę wchodzi psychologia i właśnie to jacy jesteśmy. I tak zaczynając od wyboru trampek po założenie szpilek jest długa droga wyborów i pomysłów dlaczego właśnie ten zestaw dzisiejszego dnia powinien być założony. Od trampek zaczynając, gdzie to one odbierają Ci kobiecość ale nadają wygodę i swobodę ewentualnego biegu. Odzieranie z dozy kobiecości nie jest moim zdaniem najgorsze, ponieważ tracimy tylko wierzch tego co tak na prawdę się na to składa.

Szpilki to stolica stylu.

Jednak zanim przejdę do tego, chce zaznaczyć coś o botkach i kozaczkach. Są to piękne odpowiedniki na jesień i wiosnę. Gdzie na szpilki trochę za wcześnie a jednak pragniemy wyglądać kobieco i zmysłowo. Idealna sprawa  rzecz jasna to połączenie tego z sukienką jednak wiadomo nie każdy chce lub nie każdy ma na nią ochotę. Ale jeansy i słupek to cudowna stylizacja, która tak samo jak sukienka jest ponadczasowa i zawsze idealnie się będzie pokazywać i tworzyć najlepsze stylizacje. To tylko pierwszy stopień wtajemniczenia w prezentowaniu siebie. Reszta to nasze automatyczne wybory.

Stolica kobiecości.

Przyszedł czas na tą najlepszą z najlepszych, królową stylizacji. Księżną dobrego looku, kwintesencją dobrego smaku i najlepszym winem do kolacji. Szpilki są idealnym przekazem na to jak kobita powinna się prezentować. Chce tu przekazać jasno że wg psychologi i tego jak łatwo być pewnym siebie to dobry wygląd i szpilki dają największego boosta. To właśnie cel do którego powinniśmy dążyć. Dobry modny wygląd tak jak mój stworzony z zoio wyda się-najlepszy. Starajmy się w naszych stylizacjach umieszczać całość takiego stroju aby na końcu poczuć się bezpiecznie, pięknie i pełnym pewności siebie. Warto być piękną kobietą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*