Kluczowy element każdej sukienki.

Czytaliśmy ostatnio wpis na elefont.pl/kobieta-byc-czyli-buty-obcasie-sluzbie-damom dający nam sporo do myślenia.

but na szpilceKobiety oddalają od siebie pewną myśl jaką są szpilki. Tracąc pewną część swojej osobowości i historii. Gdziekolwiek nie spojrzymy to one zawsze towarzyszyły kobietom. Czy to w formie dzisiaj ochrzczonych kozaków, botków czy pierwszych szpilko podobnych. Jest to stety coś co nie tylko ładnie wygląda ale również daje kobietom właściwości. Na przykład pewność siebie! I to jest naszym zdaniem kwintesencja potrzeby noszenia daną stylizacje. Czółenka to nadal bardzo kobiece buty, mimo że szpilkami nie są świetnie zamieniają to miejsce robiąc tu idealna sprawę. Nadaj nadając nam kobiecości, tworząc z dziewczyny kobietę, a z kobiety damę!

Sukienka i szpilki – nigdy nie blednąca klasyka.

Są to dosyć ważne połączenia z racji swojej wartości. Nie ma nic piękniejszego nic zobaczyć kobietę w sukience i szpilkach. Ubraną tak nie  dlatego że ma ważną okazje ale dlatego że miała na to ochotę. I to jest jedno z najlepszych rozwiań  jakie można uzyskać. Świetnie się tu komponuje od średniej to dość mocnej i widocznej biżuterii. Dając nam więcej aspektów plusowych niż minusowych aspektów. Biżuteria tutaj musi być dobrze dobrana ponieważ to ważny aspekt w zapamiętywaniu oraz dopełniania każdej stylizacji. Obok szpilek kozaczki to też świetny bastion to przygotowania dla naszej stylizacji.

Make-up to tylko równowaga.

Ważna sprawa! Makijaż jest istotna sprawą i wszechobecną tylko jest różnica miedzy tapetowaniem a poprawkami. Nie warto narzucać sobie na twarz tysiąca różnych kolorów ale jeden spójny dopełniający się z paznokciami i dodatkami. Dodatkowo dając płynnie przejścia pomiędzy ubraniem a resztą elementów. Na fejsie wiele razy można wypatrzeć stylistki produkujące się nad pomysłami na makijaże jednak myślę że skóra nie skorzysta na zbyt dużych ingerencjach. Wiadomym jest że każda chce schować mankamenty lecz nie maskujmy sto procent swojego wyglądu. Świetne artykuły można znaleźć na elefont.pl dając nam pełen obraz jak dobra stylizacja powinna wyglądać.

Pozdrawiamy

Redakcja

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*