Sukienki są dobre na randkę!

Randka to ważna kwestia każdego życia towarzyskiego.

Moim ulubieńcem w tym momencie są cudowne sukienki z https://goo.gl/VCU25S  zdecydowanie wpasowując się w dany klimat. Gdzie szczytem elegancji i kobiecości powiązanie tego ze szpilkami, ładną torebką i delikatnym makijażem. Na randkę ja osobiście unikam mocnych elementów tylko dlatego że potencjalny partner źle odbierze mocniejszy makijaż jako próbę zakrycia jakiś mankamentów lub czegoś. Lekki makijaż to tylko podkreślenie i uwypuklenie naszych zalet, czytaj wartości jakie pragniemy dopieścić w naszym wyglądzie. Często w tej chwili możemy spotkać słowa typu „pierwsza randka tylko na basenie” pokazująca tą smutną zgubną prawdę. Ważnym bardzo miłym elementem jest lekka koloryzacja, ewentualne zakrycie chwilowych niedogodności.

Miło jest przeanalizować swoją szafę pod kontem elegancji.

Tutaj popis i prym niesie suknia, to już nie kwestia łatwości dobrania ubrania jednak to dodatki sugerują jak bardzo dany look jest elegancki. Kwestią dodatków jest również jak bardzo wygodnie nam jest a także jakie spotkanie mamy przed sobą. Kwintesencją i kolejnym już mniej popularnym elementem są spódnice. Te prezentują swoją wytwornością pewną barierę gdzie jest spotkanie na tle towarzyskim a kiedy zaczyna się biznesowe. To one trzymają w garści kobiety sukcesu a także pewną wysoką kulturę na który poziom awansujemy dzięki takiemu wyborowi. Jednak trochę zboczyliśmy z tematu.

Sukienki jako najwyraźniejszy pokaz naszego zaangażowania.

Jest to stosowny pokaz tego czy spotkanie narodzi kolejne czy to jest tym ostatnim. Jedak pewną dozę szacunku powinniśmy do końca pozostawić każdej osobie niezależnie od tego czy przypadła nam do gustu czy nie. Pewien poziom i wychowanie powinno równać się z dobraniem do stylizacji sukienki. Wracając do samej porady, sukienka to naturalny element kobiecego piękna, dodatki w postaci butów powinny być w takich przypadkach powiązane z obcasem, szpilką czy koturna. Dobre są słupki jednak one pasują bardziej na biznesowe meetingi niż na randka. Pamiętajcie sukienki i szpilki to zawsze modne najlepsze powiązanie. Ostatnie zakupy https://goo.gl/2M3VWy nadają na to nowe światło. Budujcie ciekawe stylizacje!

 

Pozdrawiam!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*