Boki. Hit czy kit?

Dzielimy tu też kilka rodzai , od płaskich po takie na płaskiej podeszwie.

Musimy idealnie dopasować naszą potrzebę ponieważ inaczej sprawdzą się do sukienki botki na słupki czy na płaskiej podeszwie. Wszystko to kwestia naszych doborów i potrzeby jaką musimy wypełnić. Na pewno to idealne miejsce na wrzesień kończąc na całej jesieni gdzie deszcz i pochmurne wietrzne dni nie dają o sobie zapomnieć. Tutaj niekwestionowanym królem będzie właśnie takie obuwie chroniące nas przed większością nieprzewidzianych zmian. Czy czarne czy kolorowe, kwestia naszej osobowości i stylizacji. Możemy być istnym TRÓ metal girl jednak coś w takim fiolecie nas urzeknie że będziemy zobowiązane do noszenia tracąc pewnego rodzaju część subkultury.

Botki są dobre na wszystko.

Pieklenie poprawią Ci humor ochronią przed zimnem. Bardzo w swej strukturze przypominają kozaki jednak kozaczki są zdecydowanie węższe na nodze i zdecydowanie dłuższe. Mają też wiązania gdzie botki raczej są stworzone na zasadzie szybkiego włożenia. Możemy wtedy założyć coś lekkiego z botkami lub bardzo ciężkiego co również idealnie się wpasuje do stylizacji. Ważne jest aby nie przesadzić z ilością materiału a także wielkością spodni. Gdyż zaburzymy wygląd zmieniając nasze chude nogi w grube serdelki co zdecydowanie nam nie posłuży.

Idealne także na lato.

Zdecydowanie nie oszalałam, spiszą się jako fajny dodatek z dość mocnym akcentem. Jeśli uważasz że mogą być za grube i noga się pocić to pocieszę Cie. Właśnie w lato spisują się idealnie i procentowo nawet wygodniejsze niż klapki. Sukienki czy szorty świetnie wyglądają z tym jako z goła dopełniona całość. Często na pokazach mody możemy zauważyć tak mocne połączenia spisując idealny komplet. Jestem zdecydowanie na tak jeśli potrafisz połączyć to wszystko ze sobą. Do tego wtedy każdy dodatek jest idealny a każda stylizacja perfekcyjna.  Wszystko to kwestia idealnych połączeń i dopełnień aby wszystko było cudne. Uwielbiam botki i ich połączenia. Jaka jest wasza opinia?

Pozdrawiam

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*