Idealne paznokcie na randkę!

W całej wojnie o nasz wygląd taki szczegół jak paznokcie powinien być zrealizowany na sto procent.

 

czarny strójPo pierwsze powinny być zadbane, obok lakieru zadbajmy o ich wygląd. Dobierzmy kształt paznokcia jaki nas interesuje i starajmy się powoli do niego dążyć. Do tego nasz paznokieć musi być dość dobrze odżywiony aby nie pękał ani się nie rozdwajał. Do tego starajmy się nie zawsze nosić lakier czy hybrydy. Nasz paznokieć musi również odpoczywać ponieważ „przemęczony” będzie się nam szybciej niszczył.

Kolorystyka to druga ważna rzecz.

Jeśli planujemy wyjście paznokcie zróbmy dwa dni wcześniej, aby wszystkie ewentualne niedogodności mogłyby być na czas naprawione lub ewentualnie wymienione na inny kolor. Starajmy się nie bawić z paznokciami na ostatnio chwilę. Jest też fajny sposób taki jak manicure japoński ponieważ nadaje nie tylko błyszczenia ale również zdrowsze. Do tego wybierz kolory pasujące do dodatków. Tak aby nie przeładować się kolorami. Jeśli zakładasz czerwone buty zrób czerwone paznokcie. Jeśli chcesz mieć hybrydę postaraj się wcześniejsze zdjąć wcześniej aby paznokcie zdążyły się odbudować i odpocząć. Dodatkowo możesz dodać elementy typu blink-blink co teoretycznie powinno nam nadać nutkę młodości i fajnego dodatkowego uroku

Unikaj monotoniczności.

Gdy wszystko będzie czerwone łącznie z makijażem i paznokciami przytłoczymy się jednym elementem. Fajnie jest dodawać wszystko na zasadzie par. Fajne dodatki to idealny pomysł na ciekawe paznokcie. A baza czyli stylizacja może się utrzymać w wybranym kolorze. Ciekawym rozwiązaniem są tipsy i żelowe paznokcie. Sama staram się unikać ponieważ dla mnie to zbędny przeszkadzający szczegół chociaż faktycznie wygląda świetnie. Staraj się ponad wszystko dbać o paznokcie i hodować je samodzielnie. Ponieważ wszystko co nakładać ma swoje dobre strony w postaci wyglądu lecz psuje nam strukturę paznokcia a nawet doprowadzi do uczulenia. Więc używaj tych sprawdzonych lakierów czy to zwykłych czy to hybrydowych abyś nie cierpiała i nie uszkodziła sobie nie tylko paznokci ale dłoni czy stóp.

1 Trackback / Pingback

  1. Jak wygląd zewnętrzny wpływa na postrzeganie. - Obluze.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*