Kobieta pełna pasji, czyli szpilki w starciu z codziennością!

Kiedy staje się kobietą? To trudne pytanie pełne zagłostek i różnych konkluzji, a także sama odpowiedź ma wiele rozwiązań.

Czy uważacie tak samo jak ja, że kobieta musi do tego musi nie tylko dojrzeć ale również tak się ubierać? Gdy mnie zaczęły pasjonować sukienki i szpilki, po jakimś czasie zorientowałam się dopiero że stałam się kobietą. Moje pierwsze wymarzone buty na podwyższeniu zakupiłam tutaj  https://zoio.pl/obuwie/czolenka-na-koturnie. Nauka chodzenia w szpilkach nigdy nie przyjdzie wam łatwo lecz pamiętajcie praktyka czyni mistrza.

I można oficjalnie przyznać nawet na moim przykładzie że jeśli czegoś pragniesz się nauczyć to prędzej czy później na pewno Ci się udać.

I mam nadzieje że wy gdy będziecie zdominowane by jakiś cel zrealizować dokonacie tego z całą możliwą stanowczością. Moda jest nie tylko pasją, ale też pewnym rodzajem kultu – kobiety najbardziej kochają buty, czemu się dziwić jak to właśnie one potrafią podwyższać ale również podkreślać to co w każdej kobiecie jest najważniejsze.

Same obuwie nie jest jedynym kierunkiem, ważne są również to jakie założyć spodnie lub czy na właśnie ten specjalny dzień założyłaś buty na obcasie.

Nie jestem jedyna, która zauważyła już jak świetnie komponuje się spodnie typu jeans z czółenkami. Takie połączenie zmiękczy nie jedno męskie serce, a w połączeniu z piękną damską koszulą. Szczególnie koloru szarego lub białego zdziała cuda. Moim zdaniem, a nawet zdaniem całej redakcji powinnaś częściej nosić obcasy, czy jakiekolwiek obuwie. To ono dobrze wpłynie na postrzeganie Ciebie przez kogoś ale także samej siebie.

„Kobietą się nie rodzisz kobietą się stajesz” głosi mądre przysłowie i tak jak każda z nas tą drogę musi przejść sama aby na końcu zobaczyć że właśnie tą kobietą już jesteś.

Mam nadzieje że każda z was może zajrzy nawet nie na zoio.pl, ale również na inny portal i tam postanowić na zakup pierwszego obuwia na szpilce.

Pozdrawiam

Karolina z redakcji eleganckie-torebki.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*